MEKANIMIZIN İÇİ GÖRÜNÜMÜ

AĞDA BÖLÜMÜ

Tek ağda yatağımız olup hijyen ve iş güvenliği kurallarına uyulmaktadır.

44k yıkama ve bekleme bölümlerinden oluşmaktadır.Bahçede özel sigara içme ve bekleme bölümümüz vardır.Kilima bulunmakta dır.Erkekşerin ol4 44

İş yerimiz kesim ağda yıkama ve bekleme bölümlerinden oluşmaktadır.Bahçede özel sigara içme ve bekleme bölümümüz vardır.Klima bulunmakta dır.Erkeklerin girmesi yasaktır.

İŞYERİMİZ

İŞ YERİMİZ

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

DÜNYA KADINLARLA KADINLAR BİZİMLE GÜZEL

Tüm epilasyon yöntemleri içinde en sağlıklısı sir ağdadır. Diğer yöntemler kıl köklerinin güçlenmesine neden olur ve uzun vadede daha kıllı bir vücut yaratır. Sir ağda kullanan bir kadının kıllarındaki zayıflama nedeniyle epilasyon süresi ve epilasyon sıklığı giderek azalır. 

SİR AĞDA

Porselen Makyaj

Porselen Makyaj yüzünde aşırı derecede yara izi olanlara veya ekran karşına geçecek olan kişilere yapılır. Yani yüzünüzde aşırı derecede yanık izi varsa ve bu sizi rahatsız ediyorsa porselen makyaj yaptırabilirsiniz.

Sürekli bana müştrilerimden özellikle gelin müşterilerimden hep aynı sorular geliyor..Porselen makyaj yapıyor musunuz? Ben yapıyorum da siz ne oldğunu biliyor musunuz diye karşılık veriyorum ben de. Avrupa ve Rus ülkelerinde bulunduğum dönemlerde çevremdeki ünlü make up artisler ler buluştum ve sodum siz de böyle birşey var mı diye ve onlar da duymadıklarını söylediler. Çok ağır kapatıcılarla yapılan makyaja Türkiyede porselen makyaj deniyor bunu anlamış oldu. Bu yüzden sakın yanılmayın.

Porselen makyaj sonrasında yüzünüzde yakından fark edilir derecede bir iz kalabiliyor yalnız buna eğer katlanırım diyorsanız porselen makyaj yaptırın.

 

SAÇ NASIL BOYANIR

Saç boyama teknikleri ile evde nasıl saç boyanıröğrenerek evinizin rahatlığında saçlarınızı kendiniz boyayabilirsiniz. Saç rengi değiştirmek veya beyazlayan saçları kapatmak için uygulanan saç boyama yöntemi, tekrarlanması gereken bir durum olduğu için saç boyamanın püf noktaları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.

 

Saç boyarken boya eşit şekilde saçlara uygulanmadığı taktirde saç renginizde dalgalanmalar oluşabilir ve kötü bir görüntüyle karşılaşabilirsiniz. Saç boyama yaparken ellerinizi saç boyasından korumak için kesinlikle eldiven kullanmanız gerekmektedir.

 

 

Saç boyama işlemi için öncelikle gerekli olan malzemeleri temin etmeniz gerekmektedir. Saç boyamak için eldiven, boya önlüğü, fırça ve ince uçlu bir tarak hazır bulundurulmalıdır. Boya kutusundan çıkan malzemeleri bir kap içerisinde karıştırarak hazır hale getiriniz.

 

İnce uçlu tarak ile saçlarınızı eşit kalınlıkta olmak üzere parçalara ayırınız. Saçlarınızı ayırırken dipten ayırmaya özen gösteriniz. Boya uygulanmadan önce alın bölgesine vazelin sürülürse boya kalıntılarının oluşmasının önüne geçilmiş olur.

 

Boyama İşlemi: Kutusundan çıkarıp hazır hale getirdiğiniz saç boyasını fırça yardımıyla eşit parçalara ayırdığınız saçlarınıza uygulayın. Saç boyasını uygularken dip kısımları sona bırakmaya özen gösterin. Saçlarınızı boyadıktan sonra 10 dakika bekleyip diplere sürmeye başlatın.

 

Sarı Saç Boyası: Sarı saç boyası saçlarınızı daha fazla yıpratacağı için boyama işlemine geçmeden önce saçlarınıza bitkisel yağlar ile bakım yapmanız faydanıza olacaktır. Saçlarınıza zeytinyağı, badem yağı yada Hindistan cevizi yağı ile bakım yapabilirsiniz.

 

Dikkat Edilecek Noktalar

  • Saç boyama işlemini kendi başınıza yapmayı düşünüyorsanız bu fikirden vazgeçmelisiniz. Saçlarınızın arka kısımlarına ulaşamayacağınız için renk dalgalanmaları oluşabilir.

  • Saç boyası uygulamasını 2 ayda bir yaptırmaya özen gösterin. Her ay saç boyatmak saç diplerine zarar verebilir ve saç dökülmesi problemiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

  • Saç boyama işlemi sona erdiğinde saçlarınızı yıkarken tek seferde şampuanla ve ılık su ile yıkayınız. Suyun sıcaklığının fazla olmamasına özen gösteriniz.

İŞYERİMİZ AÇILIŞ RESİMLERİ 10.06.2011

 

NAZAN KUAFÖR
AĞDA SALONU

TABAKHANE MAHALLESİ CUMHURİYET CADDESİ  NO : 98

 

ERENLER/SAKARYA

 

TELEFON : 0 264 241 7258